Facebook

Materiały

Stoły wykonane z nieklejonego drewna egzotycznego.

Sekret jakości naszych produktów tkwi w precyzyjnie dobranych gatunkach drewna:

Trochę egzotyki

Postanowiliśmy sięgnąć po drewno egzotyczne pochodzące z Azji Południowo-Wschodniej, gdyż zależało nam na materiale o wyjątkowych właściwościach. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z następujących gatunków drewna egzotycznego:

SUAR – jakość tkwi w naturze

Jest to drewno o dużej twardości i wytrzymałości, a jednocześnie unikatowym charakterze. Piękne usłojenie i niepowtarzalny rysunek drewna sprawia, że każdy blat wykonany z tego materiału jest niepowtarzalny.
 
Drewno TEAKOWE –  piękno i trwałość w jednym

Nie nasiąka wodą, jest stabilne i odporne na działanie szkodliwych substancji, a do tego ma bardzo oryginalny wygląd. To drewno idealne do tworzenia blatów i stołów.

NATO – mahoń wschodni

Mahoń od lat cieszy się popularnością w branży meblarskiej. Postanowiliśmy więc pójść o krok dalej i na wschodzie poszukać podobnego drewna. Udało się. Nato ma intensywne
czerwono-brązowe wybarwienie z różnymi odcieniami wtrąconych smug, a do tego jest bardzo odporne.

TAMARYNDOWIEC –  bo liczy się piękne wnętrze

Żółto-czerwona barwa, wyjątkowa odporność na szkodniki i gnicie sprawiają, że jest to drewno chętnie wybierane nie tylko do produkcji mebli, ale też różnego rodzaju figur i elementów wykończenia wnętrz.  

Cały czas poszukujemy nowych odmian drzewa egzotycznego, by móc na co dzień zaskakiwać naszych Klientów.

 

WARUNKI WŁAŚCIWEGO UŻYTKOWANIA MEBLI

Nasza firma udziela Państwu 2 letnią bezpłatną gwarancję na wszystkie nasze meble. Należy jednak pamiętać iż ze względu na specyfikę oferowanych przez naszą firmę produktów gwarancja nie będzie obejmowała niżej wymienionych przypadków:

  1. uszkodzeń wynikających ze zdarzeń losowych lub innych okoliczności, na które producent nie miał wpływu,
  2. uszkodzeń, które powstały na skutek prac wykonywanych przez klienta na własną rękę,
  3. uszkodzeń, które powstały wskutek niewłaściwego użytkowania i konserwacji. (Niewłaściwe użytkowanie rozumiemy tutaj jako inne niż zalecane przez producenta),
  4. uszkodzeń wynikających z niewłaściwego umiejscowienia mebla. Za takie uszkodzenie rozumiemy np. ustawienie mebla bezpośrednio przy kaloryferze, grzejniku oraz narażenie meble na skrajnie niskie temperatury.
  5. uszkodzeń lub odkształceń wynikłych z postawienia na powierzchni stołu bardzo gorącego lub bardzo zimnego przedmiotu,
  6. uszkodzeń będących skutkiem długotrwałego kontaktu drewna z wodą,
  7. wad fabrycznych, z którymi klient zapoznał się przed zakupem produktu, wskutek czego cena produktu została obniżona
  8. zmian tonacji kolorystycznej powłoki lakierniczej lub olejowej, związane z narażeniem jej na długotrwałe działanie promieni słonecznych, wody, dymu tytoniowego i tym podobnych,
  9. uszkodzeń powstałych na skutek normalnego zużycia drewna np. zarysowania
  10. uszkodzeń, które powstały na skutek użytkowania stołu lub mebla w pomieszczeniu, w którym wilgotność powietrza była niższa niż 50% lub wyższa niż 70%. W skutek czego dojść może do pęknięć drewna.
  11. uszkodzeń wynikających z naturalnej pracy drewna.

 

Proszę pamiętać, że stosowanie powyższych zaleceń znacznie wydłuża żywotność mebli drewnianych i zmniejsza ryzyko „naturalnej pracy drewna”, ale nie wyklucza jej całkowicie.